У МІСТІ БІЛІЙ ЦЕРКВІ ПРОДОВЖУЄ СВОЮ РОБОТУ «ШКОЛА МАЙБУТНЬОГО ПЕНСІОНЕРА»

25 січня 2018  року для працівників КП КОР Київського академічного обласного музично драматичного театру ім. П.К. Саксаганського  начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1  Якимчук Л.І., головний спеціаліст відділу ведення електронних реєстрів, підтримки,адміністрування і захисту інформаційно аналітичних систем Компанець А.О. та головний спеціаліст фінансово економічного відділу Корецька А.О. Білоцерківського об’єднаного  управління Пенсійного фонду України Київської області. Проведено урок №1 «Школи майбутнього пенсіонера».

Під час зустрічі були надані роз’яснення з питань пенсійного забезпечення, в тому числі порядок та умови призначення пенсій за віком та вислугу років. Також були надані відповідні консультації та змістовні відповіді на всі поставленні питання.

Проінформовано, щодо реєстрації на ВЕБ – порталі Пенсійного фонду України та переваги користування електронними послугами.

Запровадження накопичувальної системи.

Наприкінці зустрічі присутнім були роздані інформаційні буклети з питань пенсійного забезпечення