Заходи під час аудиту

24 січня 2018 року представниками Пенсійного фонду Іриною Шинкарьовою, Костянтином Будком та Миколою Соколовським  проведено зустріч з головою Рокитнянської районної ради Олександром Конопчуком. В ході зустрічі обговорено питання щодо покращення  прийому відвідувачів Пенсійного фонду через відкриття агентських пунктів у віддалених селах Рокитнянського району.

Це ж питання було обговорено представниками Фонду з депутатом Київської обласної ради, директором приватного підприємства «Сімол» Михайлом Сіренко.

Також в ході проведення аудиту спеціалістом головного управління Ольгою Дубовик спільно з заступником Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Оленою Голуб проведено опитування 11-ти пенсіонерів – мешканців села Фурси щодо своєчасності та повноти отримання пенсійних виплат. Дотримано вимог Інструкції щодо виплат напередодні вихідних і святкових днів, нарікань та скарг не надійшло.