Заходи під час аудиту

В ході проведення аудиту 23 січня 2018 року  Ірина Шинкарьова  провела анкетування пенсіонерів щодо якості обслуговування в Білоцерківському відділі за адресою м. Біла Церква вул. Фастівська 23. Якістю отриманих послуг пенсіонери задоволені Скарги та нарікання відсутні.

В цей же день спеціалісти головного управління  Ірина Шинкарьова, Галина Чопик та начальник Білоцерківського об’єднаного управління Костянтин Будко зустрілись з міським головою Білої Церкви Геннадієм Диким. В ході зустрічі обговорено питання поліпшення якості надання послуг спеціалістами управління та відкриття пункту обслуговування громадян за адресою м. Біла Церква, вул. Леваневського 34. Кількість пенсіонерів мікрорайону, які матимуть змогу обслуговуватись у цьому відділі, 17 тис. громадян.