ОГОЛОШЕННЯ !

22 січня 2018 року під час проведення наради з начальниками структурних підрозділів Білоцерківського об’єднаного управління керівник аудиторської групи Ірина Шинкарьова повідомила про початок проведення внутрішнього аудиту в  Білоцерківському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області.

Далі начальник управління Костянтин Будко разом з Іриною Шинкарьовою провели зустріч з головою Білоцерківської районної державної адміністрації Геннадієм Джегуром.

Спільно з керівництвом Білоцерківського району члени аудиторської групи Ірина Шинкарьова, Галина Чопик, начальник Білоцерківського об’єднаного управління Костянтин Будко взяли участь у заходах, присвячених Дню Соборності України у селі Шкарівка Білоцерківського району.

По завершенню свята Ірина Шинкарьова провела прийом в агентському пункті с. Шкарівка.

На зустрічі  зі Шкарівським сільським головою Анатолієм Бондарем та секретарем сільради Аллою Балас погодження  рішення про необхідність відкриття пункту прийому з обслуговування громадян. На сьогодні в с.Шкарівка функціонує агентський пункт.

Цього ж дня проведено опитування пенсіонерів села Шкарівка з метою визначення повноти та своєчасності пенсійних виплат.