Білоцерківське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області

Зустріч з трудовим колективом

03 січня 2018 начальником Білоцерківського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсії Луценко Світланою Анатоліївною та заступником начальника відділу Ямбуренко Наталією Петрівною проведено зустріч з трудовим колективом  ТОВ «Райсільгосптехніка».

В ході зустрічі Світлана Анатоліївна та Наталія Петрівна висвітлили ряд питань: щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій. Ознайомили присутніх із змінами в пенсійному законодавстві України з 1 жовтня 2017 та з 1 січня 2018, надали роз’яснення про
умови призначення пенсій, обчислення страхового стажу та умови виплати пенсій за січень 2018.

Особливу увагу  звернули на  систему обслуговування громадян на базі централізованих інформаційних технологій. Під час зустрічі присутніх ознайомлено  з інформаційними матеріалами, які висвітлюються на шпальтах тижневика Пенсійного фонду України «Пенсійний кур’єр».

На ряд поставлених питань надали відповіді стосовно призначення та перерахунку пенсій, мінімального розміру пенсій. Вони пояснили, що на розмір пенсії впливають три індивідуальні показники пенсіонера:

  • тривалість страхового стажу;
  • індивідуальний коефіцієнт заробітної плати;
  • середня зарплата в країні за останні три роки перед призначенням пенсії.

 

Наприкінці зустрічі присутнім були роздані буклети та листівки, бажаючі подали заяви для реєстрації на веб-порталі  –  8 осіб.