Зустріч з ветеранами МВС та ліквідаторами аварії Чорнобильської катастрофи

16.01.2018р. начальником Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Будком К. В., першим затупником начальника управління Мелашенко В.А. та заступником начальника управління Голуб О.І.відбулася зустріч з громадською організацією ветеранів МВС та ліквідаторами аварії Чорнобильської катастрофи.

В ході зустрічі було проведено роз’яснення по питанням пенсійного забезпечення громадян, які відносяться до цих категорій. Також було переглянуто угоду, щодо співпраці Білоцерківського ОУПФУ та цими громадськими організаціями. Проведено інформаційно-роз’яснювальна робота серед членів організації щодо дії норм пенсійного законодавства.

Наприкінці зустрічі керівний склад Білоцерківського ОУПФУ вручив членам цих громадських організацій державний герб України.