Зустріч з трудовим колективом

22 грудня 2017 року відбулася зустріч представника Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області з трудовим колективом Узинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

Головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій м.Узин Довгаль Ніна Петрівна ознайомила присутніх зі змінами в пенсійному законодавстві України з 01 жовтня 2017 року, про осучаснення всіх раніше призначених пенсій,зміну показника оцінки вартості одного року стажу та розповіла про зміни в законодавстві про пенсії за вислугу років. Надала роз’яснення про умови та порядок призначення пенсій з 01 січня 2018 року. Особливу увагу звернула на систему обслуговування громадян на базі централізованих інформаційних технологій.