Всеукраїнський тиждень права

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 серпня  2017 року № 579-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права» та наказу Пенсійного фонду України від 15 вересня 2017 року № 184 «Про заходи з участі у проведенні у 2017 році Всеукраїнського тижня права» 12 грудня 2017 року за сприянням голови Білоцерківської райради Гринчука В.Ю. та голови Маловільшанської сільської ради Маринич Л.М.проведена зустріч з мешканцями сіл Мала Вільшанка, Коржівка, Яблунівка, Сорокотяги, Фастівка.

На зустрічі були присутні: головний спеціаліст Білоцерківського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Іщенко І.Б., заступник начальника Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти – Бабенко О.М., начальник міськрайонного відділу ДРАЦС Савченко О.П., завідувач Білоцерківською районною державною нотаріальною конторою Карпусь І.О., начальник відділу правової інформації та консультацій Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Вдовика О.М., директор Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сірик О.С.