Зустріч в трудовому колективі

Начальником Білоцерківського відділу Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київській області Луценко Світланою Анатоліївною 8 грудня 2017  року проведено зустріч  з трудовим колективом ТОВ  «Агропромтехсервіс».

В ході зустрічі Луценко Світлана Анатоліївнаич висвітлила ряд питань: щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій, ознайомила присутніх зі змінами в пенсійному законодавстві України з 1 жовтня 2017 року та надала роз’яснення про умови та призначення пенсій, обчислення страхового стажу.

Особливу увагу звернула на систему обслуговування громадян на базі централізованих інформаційних технологій. Під час зустрічі присутніх ознайомила з інформаційними матеріалами, які висвітлюються на шпальтах тижневика Пенсійного фонду України «Пенсійний кур’єр»

На ряд поставлених питань надала відповіді стосовно призначення та перерахунку пенсій, мінімального розміру  та індексації пенсій.  Вона пояснила, що на розмір пенсії впливають три індивідуальні показники пенсіонера:

• тривалість страхового стажу;
  • індивідуальний коефіцієнт заробітної плати;
  • середня зарплата в країні за останні три роки перед призначенням пенсії.

Наприкінці зустрічі присутнім були роздані буклети та листівки, бажаючі подали заяви для реєстрації на веб-порталі 8 осіб.