Відкрито пункт обслуговування громадян Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області в селі Мала Вільшанка Білоцерківського району

За підтримки депутатського корпусу Маловільшанської сільської ради в особі Літовченко Л.В. та голови Білоцерківської районної ради Гринчука В.Ю. почав свою роботу пункт обслуговування громадян Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області.

Головним спеціалістом з відділу призначення, перерахунку та виплати пенсій №1 Іщенко І.Б. було надано консультації по питанням призначення і перерахунку пенсій двадцяти трьом особам.

Відвідувачі були ознайомлені з графіком та функціями роботи пункту та з переліком послуг, які будуть надаватися спеціалістами управління. Також було створено інформаційно-роз’яснювальні кутки.