«День відкритих дверей»

Начальник Білоцерківського відділу обслуговування громадян Оксана Бурімська ознайомила студентів  Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну з багатогранною діяльністю управління, розпочавши знайомство з приймальні, де надаються послуги за принципом “єдиного вікна ”, окреслила завдання, які вирішує пенсійна установа, провела екскурсію по кабінетах. Юним гостям розповіли про те, як призначається пенсія, про запровадження централізованої системи призначення й виплати пенсій, про нові безпаперові технології обробки інформації, включаючи електронну пенсійну справу та безпаперову облікову картку застрахованої особи. Як показав проведений захід, «День відкритих дверей» є досить ефективним засобом комунікації з громадськістю. До управлінь Пенсійного фонду приходять лише ті, хто справді цікавиться їх діяльністю. Адже сучасна молодь освічена та креативна.