Cемінар з питань запобігання та протидії корупції.

15 листопада 2017 року в приміщенні Білоцерківської районної державної адміністрації (м. Біла Церква) Інститутом підготовки кадрів державної служби зайнятості України було проведено безкоштовне навчання для 148 спеціалістів Білоцерківського, Сквирського та Фастівського об’єднаних управліннь Пенсійного фонду України Київської області.
Навчання за програмою тематичного короткострокового семінару з питань запобігання та протидії корупції провели: Ворона Петро Васильович, доктор наук з державногоуправління, доцент, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування, депутат Полтавської обласної ради; Бобрицький Леонід Володимирович – кандидат юридичних наук, доцент кафедри публічного управління та адміністрування;Якубенко Олександр Степанович – начальник міжнародного управління Національного агенства України з питань державної служби в м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях; Зозуля Валентина Олександрівна – помічник ректора Інститута підготовки кадрів державної служби зайнятості України, магістр права, магістр державного управління, аспірант НАДУ при Президентові України, депутат Баришівської районної ради в Київській області. Після закінчення семінару – навчання було проведено тестування та видані сертифікати.