Зустріч з трудовим колективом та учнями 11 класу ЗОШ№3 м. Білої Церкви.

27 жовтня 2017 року Білоцерківським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Київської області відбувся виїзний прийом до Білоцерківської загальноосвітньої школи № 3. Заступник начальника відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1 Рябушко Ірина Володимирівна та головний спеціаліст Рябоштан Марія Анатоліївна ознайомили присутніх з прийнятими змінами в пе нсійному законодавстві.

Було надано роз’яснення щодо введення в дію ЗУ »Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», а саме: зазначено перелік осіб, які підлягають загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та періоди, які включаються до страхового стажу. Ознайомлено з розрахунком мінімального розміру пенсії за віком а також з умовами призначення пенсії за віком при досягненні пенсійного
віку. Учням, було надано роз’яснення про необхідність набуття страхового стажу для призначення пенсій в майбутньому, а також ознайомлено з впровадженням накопичувальної системи та реєстрацією на веб-порталі електронних послуг з метою отримання необхідної консультації фахівців.

Також проінформовано присутніх стосовно запровадження сучасної єдиної централізованої системи обслуговування громадян в органах Пенсійного фонду України.