Зустріч з громадською організацією «Всеукраїнська асоціація учасників бойових дій»

23.10.2017 начальником Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Будком К. В. та заступником начальника управління Голуб О. І. проведена зустріч з головою громадської організації «Всеукраїнська асоціація учасників бойових дій» Вовченком В’ячеславом Олеговичем. В ході зустрічі було укладено Угоду про співпрацю управління з громадською організацією в частині надання всілякої допомоги учасникам АТО та членам їх сімей у вирішенні питань, шо стосуються пенсійного забезпечення, проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед членів організації щодо дії норм пенсійного законодавства. Заразо надані роз’яснення щодо реєстрації на веб-порталі Пенсійного фонду України. Наприкінці зустрічі голові громадської організації надано для розповсюдження буклети та листівки.