з/п

Назва організації, підприємства, Дата та час зустрічі ПІБ працівника, який проводить зустріч
1. ПАТ «Білоцерківський автобусний парк», КУ «Білоцерківський районний трудовий архів» 16.08.2016 року Головні спеціалісти відділу платежів до пенсійної системи Кобзар Г.В., Корецька Г.О.
2. ПАТ «Білоцерківський завод ГТВ» 22.08.2016 року Головні спеціалісти відділу платежів до пенсійної системи Кобзар Г.В., Корецька Г.О.
3. Білоцерківська міська лікарня №2 14.09.2016 року Головні спеціалісти відділу платежів до пенсійної системи Кобзар Г.В., Корецька Г.О.
4. ФОП Зінченко О.А. 21.09.2016 року Головні спеціалісти відділу платежів до пенсійної системи Кобзар Г.В., Корецька Г.О.
5. ПАТ «Білоцерківський завод залізо-бетонних конструкцій » 14.10.2016 року Головні спеціалісти відділу платежів до пенсійної системи Кобзар Г.В., Корецька Г.О.