День Зхисника Вітчизни

Сьогодні, 14 жовтня 2017, з нагоди  святкування Дня захисника України,   Українського Козацтва,   Покрови Пресявятої Богородиці   народний депутат  України Хвича Мепарашвілі, спільно з керівництвом обласної державної адміністрації та Білоцерківського об»єднаного  управління ПФУ Київської області  провів зустріч з  ветераном Другої світової війни, полковником, кавалером ордену  «За бойові заслуги»    Василем Бабічем.

Родина ветерана зустріла гостей як добрих друзів. Під час зустрічі згадали події Другої світової війни, сторінки героїчного минулого. Василь Бабич побажав гостям добра, віри та мирного неба.

Цього ж дня керівництво відвідало арендоване приміщення, що розташоване по вулиці Леваневського 34, в якому планується створення громадської приймальні  по обслуговуванню громадян  органом Пенсійного фонду.

Враховуючи те, що на сьогоднішній день Білоцерківським об»єднаним  управлінням ПФУ Київської області обслуговується 105 тисяч пенсіонерів, органи Пенсійного фонду, за підтримки депутатського корпусу Верховної Ради в особі Хвича Мепарашвілі та керівництва міста, працює над створенням належних та зручних умов  відвідування та обслуговування  громадян, в тому числі для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Надорович