«Школа майбутнього пенсіонера» з працівниками Узинської районної лікарні

12 жовтня 2017 року завідувачем сектору обслуговування громадян у м. Узині Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Лифар Оленою Олегівною був проведений урок в «Школі майбутнього пенсіонера» з працівниками Узинської районної лікарні. В ході проведення уроку присутніх ознайомили зі змінами в пенсійному законодавстві України в 2017 році, зокрема щодо запровадження пенсійної реформи з 1 жовтня 2017 року. Роз’яснено про необхідність легалізації заробітної плати, про переваги користування Веб-порталом. Присутніх ознайомили з інформаційними матеріалами, які висвітлюються на шпальтах тижневика Пенсійного фонду України «Пенсійний кур’єр». Всім присутнім були роздані інформаційні матеріали та буклети.

Завідувач сектору обслуговування громадян у м. Узині

Лифар О. О.