Гарантії соціальної захищеності – легальна заробітна плата!

29 вересня 2017 року працівниками Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області була проведена зустріч в трудовому колективі Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості. На зустрічі ознайомили присутніх зі змінами в пенсійному законодавстві України в 2017 році, зокрема щодо запровадження пенсійної реформи з 01 жовтня 2017 року, надали роз’яснення щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій. Особливу увагу  звернули на  систему обслуговування громадян на базі централізованих інформаційних технологій. Працюючим було роз’яснено про те, що на сьогоднішній день великою проблемою є виплата заробітної плати “в конвертах”, тіньові заробітні плати не вигідні самим працівникам, адже негативно впливають на рівень їх соціального забезпечення, а саме: на допомогу по безробіттю, на оплачувану відпустку, відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами, на лікарняні та права на пенсію.

Особливу увагу  звернули на  систему обслуговування громадян на базі централізованих інформаційних технологій. З головним бухгалтером Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості проведено роз’яснювальну роботу щодо недопущення помилок у звітності.

Присутнім було роз’яснено про переваги користування Веб-порталом, де кожен працівник зможе бачити суму своєї заробітної плати та  працюючі пенсіонери – розмір своєї пенсії. Присутніх ознайомили з інформаційними матеріалами, які висвітлюються на шпальтах тижневика Пенсійного фонду України «Пенсійний кур’єр». Наприкінці зустрічі присутнім були роздані буклети та листівки.

Головний спеціаліст

фінансово-економічного відділу