Зустріч в трудовому колективі Рокитнянської районної державної лікарні ветеринарної медицини.

28.09.2017 Лісняк М.Л., начальникомвідділу обслуговування громадян у Рокитнянському районі та Кізіловою Н.В. головним спеціалістом фінансово-економічного відділу Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області проведено зустріч в трудовому колективі Рокитнянської районної державної лікарні ветеринарної медицини. Присутніх ознайомили з запровадженням накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, зі змінами в пенсійному законодавстві, були надані відповіді на поставлені питання про перерахунок та призначення пенсій, роз’яснено про переваги користування Веб-порталом, де кожен працівник зможе бачити суму своєї заробітної плати та  працюючі пенсіонери – розмір своєї пенсії. Всім присутнім були роздані інформаційні матеріали та буклети.