ЗАРПЛАТА В “КОНВЕРТІ” – ВТРАЧЕНА ПЕНСІЯ !

19.09.2017 спеціалістами Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області був проведений флеш-моб “Зарплата в “конверті” втрачена пенсія” в Товаристві з обмеженою відповідальністю Агрокомплекс “Узин”. До проведення флеш-мобу активно долучились працівники ТОВ Агрокомплекс “Узин”. Під час акції працівники управління розповіли про те, що одержуючи неофіційну заробітну плату громадянин позбавляє себе гідної пенсії в майбутньому.

Крім цього, спеціалісти управління пропонували реєструватись на Веб-порталі, з метою самостійного контролю за роботодавцем щодо відображення зарплати в реєстрі застрахованих осіб.

Наприкінці зустрічі всім присутнім були роздані інформаційні матеріали та буклети.

Головний спеціаліст

фінансово-економічного відділу