Легальна зарплата – забезпечене майбутнє!

11.09.2017 року працівниками Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області була проведена зустріч в трудовому колективі Білоцерківської центральної районної лікарні.

Спеціалістами Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області було роз’яснено, що застосування нелегальних схем виплати заробітної плати перешкоджає проведенню соціальних реформ та негативно впливає на добробут кожного громадянина. «Тіньова» заробітна плата, яка криється за офіційними трудовими відносинами і виплачується на рівні або нижче мінімальної, не може забезпечити великих за розміром пенсій або інших страхових виплат, навіть якщо вони сплачувалися упродовж всієї трудової діяльності десятки років.

Присутнім було роз’яснено про переваги користування Веб-порталом, де кожен працівник зможе бачити суму своєї заробітної плати та  працюючі пенсіонери – розмір своєї пенсії. Під час зустрічі були популяризовані матеріали, які висвітлюються на шпальтах тижневика Пенсійного фонду України “Пенсійний кур’єр” (було виписано 2 екземпляра).

Головний спеціаліст

фінансово-економічного відділу