Легальна заробітна плата – як основа добробуту громадян!

07.09.2017 року працівниками Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області була проведена зустріч в трудовому колективі Білоцерківський інститут економіки та управління ВМУРоЛ “Україна”.

Працюючим було роз’яснено про те, що використання найманої праці без оформлення трудових відносин призводить до позбавлення працівника: гарантованого розміру заробітної плати, права на матеріальне забезпечення в старості, права на оплачувану відпустку, відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами, права на оплату лікарняного, права на достроковий вихід на пенсію, якщо ви працюєте в шкідливих умовах праці, права на скорочений робочий день, тиждень, якщо ви працюєте в шкідливих умовах праці, права на допомогу по безробіттю, права на соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві й професійних захворювань.

Наприкінці зустрічі присутнім було роз’яснено про переваги користування Веб-порталом, де кожен працівник зможе бачити суму своєї заробітної плати та  працюючі пенсіонери – розмір своєї пенсії. Всім присутнім були роздані інформаційні матеріали та буклети. Під час зустрічі були популяризовані матеріали, які висвітлюються на шпальтах тижневика Пенсійного фонду України “Пенсійний кур’єр”.

Головний спеціаліст

фінансово-економічного відділу