ЛЕГАЛЬНА ЗАРПЛАТА – СОЦІАЛЬНІ ГАРАНТІЇ ПРАЦІВНИКІВ!

31.08.2017 спеціалістами Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області був проведений флеш-моб “Скажи НІ зарплаті в конверті” в Білоцерківській загальноосвітній школі I-III ступенів №4 Білоцерківської міської ради Київської області . До проведення флеш-мобу активно долучились працівники ЗОШ №4. Під час акції працівники управління розповіли про те, що одержуючи неофіційну заробітну плату громадянин позбавляє себе гідної пенсії в майбутньому.

Крім цього, спеціалісти управління пропонували реєструватись на Веб-порталі, з метою самостійного контролю за роботодавцем щодо відображення зарплати в реєстрі застрахованих осіб.

Наприкінці зустрічі всім присутнім були роздані інформаційні матеріали та буклети.